Blog

Koło plastyczne Zespołu Szkół CKU w Wolborzu zaprasza!

Odbyły się już trzy spotkania koła plastycznego. Obecnie ćwiczymy malowanie akwarelą, np. odtworzenie krajobrazu z zachowaniem perspektywy powietrznej i geometrycznej, a także  odtwarzanie motywów kwiatowych. Ostatnio zaś – czyli 28 października – staraliśmy się wykorzystać akwarelę do niesamowitych kompozycji również związanych tematycznie z przyrodą. Efekty naszej pracy będzie można podziwiać za jakiś czas na terenie szkoły, a dziś pokazujemy, jak wygląda nasza praca.

Serdecznie zapraszamy tych, którzy myślą o rysowaniu i malowaniu, ale się jeszcze wahają. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie (kolejne zajęcia dopiero 25 listopada ze względu na święto państwowe) o godzinie 15.30 w sali nr 26.

Szkolni plastycy

EnglishGermanPolish
English German Polish