Blog

XVIII Olimpiada Techniki Samochodowej

Dnia 18.03.2017 r. w Warszawie uczniowie z klas: IV Technikum – technik pojazdów samochodowych – Krzysztof Krawentek, Łukasz Gawarzyński oraz  z klasy II- tps Adrian Burzyk, pod opieką pana Piotra Patejuka, wzięli udział w etapie półfinałowym XVIII Olimpiady Techniki Samochodowej, zorganizowanym przez Redakcję miesięcznika Auto Moto Serwis oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności.

W olimpiadzie wzięło udział ponad pięciuset uczniów ze szkół samochodowych z całej Polski. Półfinał odbył się w gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Etap ten polegał na rozwiązaniu przez uczestników testu dotyczącego szeroko rozumianej techniki motoryzacyjnej. Przed testem uczestnicy oraz opiekunowie wysłuchali wykładów dotyczących produktów firmy AS-PL oraz Sędziszów S.A.

Wszyscy uczestnicy oraz opiekunowie otrzymali atrakcyjne pamiątki ufundowane przez organizatorów i sponsorów.

Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki.

EnglishGermanPolish
English German Polish