Blog

Kurs kwalifikacyjny T.06 „Sporządzanie potraw i napojów”

W dniu 1 marca 2017 r. rozpoczął się w Zespole Szkół CKU w Wolborzu kurs kwalifikacyjny T.06 „ Sporządzanie potraw i napojów”. Jest to już czwarta edycja tego kursu. Tym razem uczestnikami kursu są mieszkańcy gminy Moszczenica i Grabica.

Panie i panowie z okolicznych miejscowości w piątki uczestniczą w wykładach teoretycznych w Domu Kultury w Moszczenicy, natomiast w soboty dowożeni są do naszej szkolnej stołówki na część praktyczną czyli „gotowanie”.

Pan Dyrektor Sławomir Przybył osobiście zachęcał mieszkańców gminy Moszczenica i Grabica do uczestnictwa w kursie, dlatego też jako pierwszy poddał się „próbie” konsumpcji gotowych wyrobów. Tym razem były to placki ziemniaczane oraz kisiel.

EnglishGermanPolish
English German Polish