Blog

Wtorek, 12/11/2019 – Grecja

Kolejny dzień praktyk za nami!

Technicy mechanizacji rolnictwa i agrotroniki po praktykach dodatkowo udali się do firmy Polizos Fotis Kee Sija EE w Trikala, która zajmuje się sprzedażą i serwisem sprzętu rolniczego firm Zetor oraz Lamborgini. Właściciel, Pan Fotis, opowiedział naszym uczniom o swojej firmie i tym jak funkcjonuje, a także pokazał warsztat, w którym naprawiane i serwisowane są sprzedane przez nich wcześniej maszyny oraz sklep z częściami zamiennymi. Firma funkcjonuje od 35 lat i obsługuje cały region Tesalii.

Technicy informatyki dzisiaj pracowali nad programowaniem płytek arduino, mikrokontrolerów tworząc różne ciekawe rzeczy tj. ramie robota czy urządzenie wygrywające konkretny rytm a także wyświetlacze. W drugiej części zajęć konfigurowali urządzenia sieciowe – routery oraz zabezpieczenia typu zapora sieciowa.

Technicy hodowli koni udali się dzisiaj do Olympus Horse Riding Club, gdzie Pani Anna pokazała naszym hodowcom jak prowadzi swoje zajęcia terapeutyczne dla osób z zaburzeniami ruchowymi czy chorobami psychicznymi. Po wykonaniu czynności związanych z codzienną pielęgnacją koni i zapoznaniu się z nimi, nasza młodzież wzięła udział w przykładowej sesji zajęć terapeutycznych i dowiadując się przy tym wielu ciekawych informacji z zakresu hipoterapii.

« z 2 »
EnglishGermanPolish
English German Polish