Blog

Uczniowie z Wolborza mistrzami powiatu i województwa w halowej piłce nożnej

20 listopada w hali sportowej w Moszczenicy zostały rozegrane mistrzostwa powiatu piotrkowskiego w halowej piłce nożnej. Do turnieju zgłosiły się szkoły z Bujen, Czarnocina, Szydłowa i Wolborza.  Uczniowie ZS CKU w Wolborzu rywalizację rozpoczęli od wygranej z zespołem z Czarnocina 3:0. W kolejnym meczu pokonali uczniów z Bujen 2:0, a w ostatnim  drużynę z Szydłowa 2:1. Najwięcej bramek dla naszej szkoły strzelił Piotr Żerek. W rywalizacji szkół powiatowych nasza szkoła okazała się najlepsza.

Uczniowie ZS CKU w Wolborzu wygrywając zawody powiatowe uzyskali prawo gry w turnieju o mistrzostwo województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS. Zawody te 23 listopada zorganizowała szkoła z Zelowa. Drużyna ZS CKU w Wolborzu  również w tym turnieju okazała się najlepsza pokonując gospodarza zawodów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie 6:1 i ponownie szkołę z Czarnocina ,tym razem 8:2. Królem strzelców zawodów został Piotr Żerek zdobywca 10 bramek. W ciągu tygodnia ZS CKU w Wolborzu zdobył tytuł mistrza powiatu i województwa w halowej piłce nożnej. Gratulujemy !!!

ZS CKU w Wolborzu reprezentowali : Piotr Żerek, Hubert Pirek, Dawid Serwa, Łukasz Jakóbczyk, Artur Link, Jakub Link, Adrian Fijałkowski, Dawid Szadkowski, Michał Stępniak, Antoni Kalinka, Jakub Kobus, Jakub Ruciński i Jakub Kaźmierczak.

EnglishGermanPolish
English German Polish