I chociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny w naszym internacie zagościł już od pierwszych dni grudnia. W stołówce szkolnej,…
I chociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny w naszym internacie zagościł już od pierwszych dni grudnia. W stołówce szkolnej,…