Blog

Szkolny turniej piłki siatkowej- III tps i ti mistrzem

W lutym i marcu uczniowie  ZS CKU rywalizowali w szkolnym turnieju piłki siatkowej. W mistrzostwach szkoły brało udział siedem klas. Współzawodnictwo toczyło się w dwóch grupach, w których rozegrano 9 spotkań. Do półfinałów awansowały klasy II tmr i III tps i ti z grupy A ,a  III tmr i I tmr z grupy B. W grupie B trzy zespoły uzyskały 4 punkty i o miejscach 1-3 decydował bilans małych punktów, a ten najmniej korzystny miała klasa IV tmr i odpadła z rywalizacji.  W pierwszym półfinałowym meczu spotkały się klasy III tmr i III tps i ti natomiast w drugim I tmr i II tmr. Do finału awansowała klasa III tps i ti i I tmr. Mistrzem ZS CKU w piłce siatkowej chłopców w roku szkolnym 2016/17 została klasa III tps i ti. Zwycięską drużynę reprezentowali : Jakub Bednarek, Daniel Głowa, Jakub Teysler, Rafał Badowski, Marcin Sitarek, Jakub Rożej , Mateusz Ogłuszka .

Wyniki:
Mecz o 3 miejsce II tmr- III tmr 2:0 ( 25:21,25:15)
Mecz finałowy  III tps-I tmr 2:1 (13:25,25:14, 15:13)

EnglishGermanPolish
English German Polish