Blog

Mistrzostwa powiatu piotrkowskiego w piłce koszykowej chłopców II miejsce dla naszej szkoły

23 marca w Bujnach zostały rozegrane ,,Mistrzostwa powiatu piotrkowskiego w piłce koszykowej chłopców”. Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły z naszego powiatu. W zawodach uczniowie naszej szkoły w pierwszym, jak się później okazało decydującym pojedynku, przegrali po dogrywce ze szkołą z Bujen 17:19. W regulaminowym czasie gry( 4 kwarty po 8 min) był remis 17:17. W dogrywce nasi uczniowie nie zdobyli żadnego punktu natomiast dwa rzucili zawodnicy z Bujen i to oni okazali się lepsi. W drugim meczu reprezentanci ZS CKU w Wolborzu wygrali z Szydłowem 38:13 i ostatecznie w turnieju zajęli II miejsce. Najwięcej punktów w naszym zespole zdobył Piotr Żerek (24 punkty).

ZS CKU w Wolborzu reprezentowali: Łukasz Gawarzyński, Patryk Badowski, Hubert Sęk, Krzysztof Krawentek, Hubert Pirek, Dawid Klejnota, Piotr Skura, Mateusz Kacperski, Piotr Żerek.

EnglishGermanPolish
English German Polish