Blog

Szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

W dniu 27 listopada 2017r. w szkole odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W rywalizacji szkolnej zmagało się  16  uczniów klas: II TL, III TI i IV TMR, którzy wcześniej  wzięli udział w realizowanym  w szkole  w  br. projekcie pn. „Lekcje z ZUS”. Celem olimpiady, podobnie jak całego projektu, jest upowszechnianie i pogłębianie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy o ubezpieczeniach,  niezbędnej każdemu z nas zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Szkolny etap olimpiady miał formę pisemną; zawodnicy mieli do rozwiązania test złożony z 20 pytań. Komisja Szkolna w składzie: p. Urszula Siatkowska (organizator szkolnego etapu zawodów i realizator projektu „Lekcje z ZUS”),  p. Beata Wychowałek i p. Agnieszka Olejnik, po sprawdzeniu wszystkich prac, wyłoniła 3 uczniów, którzy przekroczyli określony w regulaminie pułap punktów oraz uzyskali ich największą ich liczbę. Uczniowie Ci w osobach: Patrycja Gamrot (kl. II. TL), Justyna Żegota (kl. II TL) oraz Szymon Dziubałtowski (kl. III TI zostali  zgłoszeni jako zespół reprezentujący szkołę do udziału w II etapie zawodów, który odbędzie się w marcu 2018r. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym.

EnglishGermanPolish
English German Polish