Blog

Studniówka 2018

Bal studniówkowy to niewątpliwie jeden z niepowtarzalnych i długo wyczekiwanych wieczorów w życiu każdego młodego człowieka. Niebywałość tej nocy sprawia, że wszyscy czują się wyjątkowo. Eleganckie stroje podkreślają stan ducha i potwierdzają, że jest to dla nich ważne wydarzenie. Mają świadomość, że już wkrótce przekroczą symboliczny próg dojrzałości.

W tym roku bal studniówkowy przypadł na 20 stycznia 2018 r. Do eleganckiej Restauracji „Janosik” przybyło 63 uczniów z 6 profili. W imieniu tegorocznych abiturientów, Anna Ostalak i Patryk Latocha, mieli zaszczyt witać zaproszonych gości i podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie swoich dzieci. Wraz z wiceprzewodniczącą Rady Rodziców, p. Teresą Ostalak skierowali kilka słów w stronę Grona Pedagogicznego. Kwiaty złożone na ręce wychowawców, dyrekcji i pracowników szkoły były wyrazem wdzięczności za ciepły uśmiech, za stwarzanie miłej atmosfery, a także za każdą porcję wiedzy, którą im przekazywali.

Przemowy dyrekcji Pana Sławomira Przybył i Pani Urszuli Siatkowskiej oraz zaproszonych gości – Pana Ireneusza Czerwińskiego zakończył rozbrzmiewający dźwięk poloneza, będący jednocześnie zakończeniem części oficjalnej. Po niej nastąpiła już jedynie zabawa do białego rana.

No Images found.

 

EnglishGermanPolish
English German Polish