Blog

Remont warsztatu szkolnego

Rok 2017 jest rokiem remontu warsztatu szkolnego. Po pracach malarskich w budynku szkoły, internacie A przyszła pora na warsztat.

Od lutego trwają prace budowlane w pomieszczeniach biurowych. Gruntowny remont przechodzi dział obróbki ręcznej. Została zrobiona wylewka podłogowa (betonowa), będą pomalowane ściany oraz stoły robocze i maszyny będące na wyposażeniu działu.

Gruntownemu odnowieniu zostanie poddana hala warsztatowa. Zostały już zakupione farby do pomalowania całej hali. Dyrekcja planuje zakończyć ten etap prac przed Jubileuszem szkoły tj. końca maja 2017 r.

Od wakacji będą sukcesywnie poddawane odnowieniu poszczególne działy w warsztacie szkolnym.

Pan Adam Dziubałtowski wraz z uczniami w ramach zajęć odnowił uszkodzone boksy dla koni w stajni szkolnej.

Planowane jest przeprowadzenie termomodernizacji budynku warsztatu, wymiana pokrycia dachowego, wymiana okien.

EnglishGermanPolish
English German Polish