Blog

Pożegnanie maturzystów 2019

W ramach pielęgnowania tradycji internatowych, w dniu 25 kwietnia 2019r. w sali konferencyjnej w internacie „A”, odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów. W uroczystości udział wzięli : wice dyrektor szkoły p. Urszula Siatkowska, kierownik internatu p. Agnieszka Olejnik, wychowawcy internatu, maturzyści oraz przedstawiciele klas maturalnych.

Na tą okoliczność, wychowankowie klas młodszych, przygotowali program artystyczny, którego motto brzmiało: „Niech sumienie będzie twoim przewodnikiem” pod opieką p. Ewy Sobczyk. Żegnając się z maturzystami, młodsi koledzy i koleżanki przekazali im „memento” na dalszą  „ drogę po własny los”. Życząc swoim starszym kolegom i koleżankom udanych życiowych wyborów zadedykowali im tekst „Desiderata”. W imieniu maturzystów, wychowanka Paulina Kozik z kl. IV THK złożyła serdeczne podziękowania p. kierownik internatu, wychowawcą i pracownikom administracji i obsługi internatu za trud wychowania i opiekę przez czas spędzony w internacie. Następnie słowa pożegnania do maturzystów skierowała p. kierownik internatu, podsumowując ich pobyt w internacie i składając im najlepsze życzenia na rozpoczynający się nowy etap życia. Maturzyści odebrali z rąk p. kierownik oraz wychowawców certyfikaty i upominki.

Dla uczestników uroczystości został również przygotowany słodki poczęstunek. W miłej atmosferze przy kawie i ciastku wychowankowie mieli czas na rozmowę i wspomnienia.

EnglishGermanPolish
English German Polish