Blog

Etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości

2 marca 2017r. uczennica klasy IV Technikum – technik logistyk Weronika Owczarek reprezentowała naszą szkołę podczas eliminacji okręgowych  XII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbyły się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Tegorocznym  hasłem przewodnim  olimpiady  było „Przywództwo w biznesie”. Podczas zawodów okręgowych Weronka, wraz z 244 innymi uczestnikami, zmagała się z testem złożonym z 50 zadań. Podstawową trudnością przy udzielaniu odpowiedzi, podobnie jak w poprzednich edycjach w/w olimpiady, było odejmowanie punktów za złe odpowiedzi, co wymagało od uczestników szczególnej rozwagi i przemyślanych decyzji.  Należy podkreślić, że Weronice po raz pierwszy w historii eliminacji szkolnych w/w olimpiady udało się przekroczyć wymaganą regulaminem liczbę punków, a tym samym zmierzyć się z najlepszymi w rozgrywkach II stopnia. Weronika, jeszcze raz gratulujemy!!!

Do olimpiady Weronikę Owczarek  przygotowywała Urszula Siatkowska.

EnglishGermanPolish
English German Polish