Blog

Ciągnik Valtra T234

W środę 22.11.2017r uczniowie klas Technikum – technik mechanizacji rolnictwa dzięki uprzejmości firmy Rolbud Adam Pędziwiatr mogli przetestować indywidualnie możliwości ciągnika Valtra T234 współpracującego z pługiem bezzagonowym Gregoire Besson.

Spotkanie rozpoczęło się wykładem prezentującym gamę ciągników oraz  rozwiązania techniczne stosowane w Valtrze m.in. wielofunkcyjny podłokietnik  SmartTouch oraz sterowanie automatyczne ciągnika w oparciu o sygnał GPS. Następnie wszyscy uczniowie mogli wykonać testowe przejazdy omawianym ciągnikiem pod okiem trenera który pragmatycznie wyjaśniał wszystkie funkcje i możliwości ciągnika wraz z programowaniem jazdy automatycznej z dokładnością prowadzenia do 2cm w oparciu o sygnał RTK.

EnglishGermanPolish
English German Polish