Blog

Zjazd Liderów Młodzieżowych pt. ,,W poszukiwaniu autorytetów”

W dniach 7-11 października 2019 roku uczniowie ZSCKU w Wolborzu uczestniczyli w Zjeździe Liderów Młodzieżowych pt. ,,W poszukiwaniu autorytetów” który odbył się w Załęczu Wielkim i został zorganizowany przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. W zjeździe wzięło udział 23 szkoły średnie z województwa łódzkiego.

Reprezentantami naszej szkoły byli:

Augustyniak Wiktoria klasa III THK, Kobędza Julia klasa III THK , Ziajka Martyna klasa III THK i Eugeniusz Drechna opiekun grupy, reprezentowaliśmy nie tylko ZSCKU w Wolborzu ale cały powiat piotrkowski.

Uczestniczyliśmy w różnych zajęciach tematycznych :
– Obrońcy praw człowieka – w poszukiwaniu autorytetów
– Naukowcy i odkrywcy – w poszukiwaniu autorytetów
– Sportowcy – w poszukiwaniu autorytetów
– Twórcy muzyki – w poszukiwaniu autorytetów
– Budowanie autorytetu w relacjach z młodzieżą

Braliśmy również udział w spotkaniach profilaktycznych typu Open Space, warsztatach pieczenia chleba, zajęciach sportowych oraz zajęciach muzyczno – integracyjnych.

EnglishGermanPolish
English German Polish