Blog

Zbiórka darów dla schroniska

W miesiącach listopad – grudzień 2017r. odbyła się w Zespole Szkół CKU  w Wolborzu zbiórka darów dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim. Kolejny raz zbieraliśmy rzeczy, dzięki którym 179 psim oraz 40 kocim pensjonariuszom schroniska łatwiej będzie przetrwać najtrudniejszy dla nich okres roku, czyli zimę. Przede wszystkim były to koce, kołdry, poduszki i inne materiały, które posłużą do ocieplenia legowisk. Oczywiście nie zabrakło również różnego rodzaju karm. Dary zostały przekazane schronisku w dniu 9 stycznia 2018 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy kolejny raz odpowiedzieli na nasz apel i aktywnie włączyli się w akcję pomocy. Ilość zebranych darów była bardzo duża. Otrzymaliśmy także podziękowania od schroniska, ale największą radość sprawiła nam możliwość pomocy potrzebującym zwierzakom. Przeprowadzeniem akcji zajęły się uczennice klasy IV thk: Eliza Bubas i Weronika Wieloch pod opieką pani Agnieszki Olejnik.

EnglishGermanPolish
English German Polish