Blog

Zakończenie roku szkolnego przez klasy IV

Drodzy Abiturienci,

Gratulujemy Wam ukończenia ważnego etapu życia. Etapu uwieńczonego sukcesem, owocem Waszej czteroletniej pracy. Mijają lata wspólnej nauki w warunkach nietypowych. Nietypowo również Was żegnamy. Był to czas wytężonej pracy, wzlotów i upadków, chwil szczęścia i radości, czasem smutku i żalu. Chcemy abyście chwile i sytuacje, które w tej szkole były dla Was trudne wymazali z pamięci, a zostawili w wspomnieniach najbardziej przyjemne. Mamy nadzieję, że tych chwil przyjemnych było zdecydowanie więcej.

Życzymy wszystkim, aby cele sobie założone i zamierzenia udało się zrealizować, by życie się Wam dobrze poukładało i kiedyś, jak spotkamy się po latach, można Was było zobaczyć szczęśliwych i zadowolonych, żeby można było usłyszeć słowa: ta szkoła czegoś mnie nauczyła.

EnglishGermanPolish
English German Polish