Blog

Walentynki 2019

Walentynkowy zawrót głowy zorganizowaliśmy w naszym internacie w dniu 6.02.2019 r. z pomocą wychowawców : Pani Edyty Gajdy Gawryszczak, Pani Renaty Garnys i Pani kierownik internatu Agnieszki Olejnik. Trafiając przez żołądek do serca chętna młodzież chciała rozkochać w sobie całą społeczność internatu.

Słodką niespodziankę przygotowaliśmy tym razem w naszej kuchence internatowej. Pracy było dużo, ale efekt gwarantowany. Chętna część młodzieży przygotowała słodki walentynowy upominek. Pachnące i pyszne gofry w kształcie serduszek  z rąk  dziewcząt i chłopców, którzy wzajemnie się obdarowywali trafiły do wszystkich mieszkańców.

Tradycyjnie  nie zabrakło też  Poczty Walentynkowej. Kartek było dużo więc  listonoszki miały pełne ręce roboty tego wieczoru. Wszyscy obdarowani nie ukrywali  zaskoczenia. Ten miłosny wieczór  uznaliśmy za bardzo udany i smaczny. Zachęcamy wszystkich do pieczenia gofrów i smakołyków dla swojej drugiej połówki. Czas ten spędziliśmy w inny sposób niż zwykle i na długo pozostanie on w naszej pamięci. Słodką zabawę na pewno powtórzymy jeszcze nie raz.

EnglishGermanPolish
English German Polish