Blog

Szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

W dniu 8 listopada 2017r. odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. W tegorocznej  XXXI edycji olimpiady zmagali się uczniowie klasy II TL (Aleksandra Kucharska, Blanka Zasowska, Krystian Stefańczyk), klasy III TI (Szymon Dziubałtowski), klasy IV TL  (Dagmara Antosiak, Izabela Kapińska, Agnieszka Oleksiak) oraz  klasy IV TMR (Michał Stańczyk). Jak co roku zawody szkolne  miały charakter pisemny i składały się z trzech części: jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującym do hasła przewodniego olimpiady, które w tym roku dotyczy „wyzwań współczesnego rynku pracy”,  zadania z podstaw ekonomii oraz 30 zadań testowych. Organizatorem etapu szkolnego olimpiady była p. Urszula Siatkowska, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwały p. Agnieszka Olejnik i p. Beata Wychowałek. Wyniki zawodów I stopnia oraz lista uczestników zakwalifikowanych do kolejnego etapu zostaną ogłoszone w grudnia 2017r. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!!!

EnglishGermanPolish
English German Polish