Blog

Rusza rekrutacja uczestników do II części projektu


Rusza proces rekrutacji uczestników do II części projektu “Stawiamy na rozwój – ZS CKU w Wolborzu na praktykach zagranicznych” realizowanego w ramach Erasmus+ w ZS CKU w Wolborzu!

ZS CKU w Wolborzu zaprasza do udziału w procesie rekrutacji II grupy uczestników do projektu “Stawiamy na rozwój – ZS CKU w Wolborzu na praktykach zagranicznych” nr 2019-1-PL01-KA102-062594 realizowanego w ramach Programu Erasmus+.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Rekrutacji dostępnym poniżej, a w przypadku jakichkolwiek pytań można zgłaszać się do Koordynatora projektu oraz Komisji Rekrutacyjnej prowadzącej nabór formularzy zgłoszeniowych.

Regulamin rekrutacji uczestników_ZS CKU w Wolborzu 2019

Formularz rekrutacyjny ZS CKU w Wolborzu 2019

EnglishGermanPolish
English German Polish