Blog

Piątek, 01/11/2019 – Grecja

Dzisiaj nasza grupa rozpoczęła zagraniczny staż w Grecji!

Po przyjeździe wzięli udział w spotkaniu informacyjnym z partnerem greckim, na którym zapoznali się z obowiązującymi na miejscu zasadami panującymi w hotelu. Kolejnym punktem programu było szkolenie BHP, aby nasza młodzież odświeżyła sobie zasady bezpieczeństwa w miejscu pracy, przypomniała sobie jak udziela się pierwszej pomocy, tak aby zadbać o siebie oraz swoich kolegów i koleżanki. Otrzymali też od organizacji przyjmującej Olympus Education Services słowniczki polsko-greckie, aby mogli sami przełamywać bariery, poszerzać swoje horyzonty językowe i móc porozumiewać się z osobami, z którymi będą współpracować. Na koniec młodzież otrzymała także koszulki z logo projektu.

Po części oficjalnej, w swoich specjalizacjach zapoznali się z miejscem pracy, sprzętem i swoimi opiekunami praktyk.

Projekt pt. “Stawiamy na rozwój – ZS CKU w Wolborzu na praktykach zagranicznych”, nr 2019-1-PL01-K102-062594, realizowany w ramach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

EnglishGermanPolish
English German Polish