Blog

Nowy rok szkolny 2018/2019 w internacie

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w naszym internacie. Nowy rok to nowy początek. Szczególnie dla naszych 28 pierwszoklasistów. Nowym koleżankom i kolegom życzymy szybkiej aklimatyzacji. Pamiętajcie – będzie dobrze! Każdy był tu kiedyś po raz pierwszy!

Szczególnie trudny czas wytężonej pracy i nieuniknionego za tym idącego stresu czeka naszych tegorocznych maturzystów. Trzymamy kciuki, aby udało im się zrealizować wszystkie zamierzone na ten rok szkolny cele.

Wszystkim wychowankom życzymy, aby czas spędzony w internacie służył efektywnej nauce i dobremu odpoczynkowi!

Kadrze pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom internatu życzymy, aby był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję i uznanie otoczenia.

EnglishGermanPolish
English German Polish