Blog

Koło plastyczne zaprasza!

Na ostatnich zajęciach kółka plastycznego, 2 marca, uczyliśmy się wykorzystywać kredki pastele – suche i olejne. Pierwsze z nich tworzyły efekty transparentności i rozmycia, drugie zaś pozwalały nam osiągnąć kontrasty i barwy o dużej sile wyrazu. Tym razem podjęliśmy się tworzenia wizerunków znanych nam owoców – ananasa, maliny, kiści winogron oraz śliwek. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć poniżej.

Przy okazji zapraszamy także do oglądania wystawy naszych prac, która znajduje się nadal w sali nr 26, a którą przygotowaliśmy na Festiwal Nauki w naszej szkole (11 lutego). Przypominamy także kilka zdjęć ze wspomnianego Festiwalu Nauki, podczas którego zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne dla odwiedzających nas uczniów szkół podstawowych.

Jeszcze raz zapraszamy na kolejne zajęcia koła plastycznego. Terminu zajęć prosimy szukać na tablicy informacyjnej przed salą nr 26. Do zobaczenia 🙂

EnglishGermanPolish
English German Polish