Blog

Finał konkursu „I Ty bywasz poetą”

W dniu 20 kwietnia 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się uroczysty finał XVII Konkursu Poetyckiego „I Ty bywasz poetą”.

Spośród kilkuset nadesłanych  utworów jury wybrało te, którym przyznało nagrody i wyróżnienia. Nagrodzone teksty zostały opublikowane w wydanym specjalnie na tę okoliczność tomiku poetyckim. Ponadto w czasie uroczystości uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowali spektakl poetycki przygotowany na podstawie nadesłanych na konkurs wierszy.

W gronie wyróżnionych osób znalazła się uczennica naszej szkoły Urszula Matuszczak z kl. II Technikum – technik hodowca koni, której wiersze umieszczone zostały w tomiku poezji.

Opiekę nad uczennicą sprawowała Marzena Włoch.
Gratulujemy!

EnglishGermanPolish
English German Polish