Blog

Etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości

7 grudnia 2017r. odbył się etap szkolny XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości. W tegorocznej edycji w/w olimpiady, która  odbywa się pod hasłem „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”, wzięli udział następujący uczniowie: Paulina Kozik, Urszula Matuszczak (klasa 3thk) oraz Szymon Dziubałtowski (klasa 3ti). Uczestnicy zawodów mieli do rozwiązania test złożony z 50 pytań. Podstawową trudnością przy udzielaniu odpowiedzi, podobnie jak w poprzednich edycjach w/w olimpiady, było odejmowanie punktów za złe odpowiedzi, co wymagało szczególnej rozwagi i przemyślanych decyzji.  Wyniki rozgrywek szkolnych poznamy 15 stycznia 2018r. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Organizatorem zawodów szkolnych była p. Urszula Siatkowska, natomiast nad prawidłowością ich przebiegu czuwała p. Beata Wychowałek.

EnglishGermanPolish
English German Polish