Blog

Etap okręgowy VII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania

15 marca 2019r. Kacper Błaszkowski, uczeń klasy II technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, reprezentował naszą szkołę podczas eliminacji okręgowych VII  Olimpiady i Przedsiębiorczości i Zarządzania, które odbyły się na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej – organizatora w/w zawodów. W styczniu br. Kacper najlepiej rozwiązał zadania testowe podczas etapu szkolnego olimpiady oraz uzyskał niezbędną liczbę punktów warunkującą zakwalifikowanie się do kolejnego etapu. Tym samym pokonał ponad 3,5 tys. swoich rywali z całej Polski. Siódmą odsłonę tegorocznego konkursu zadedykowano problemom zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem. Do olimpiady Kacper przygotowywał się pod okiem p. Urszuli Siatkowskiej – nauczyciela przedmiotów ekonomicznych. Wkrótce dowiemy się, kto znajdzie się w wielkim finale, a do tego czasu trzymamy za Kacpra mocno kciuki!!!

EnglishGermanPolish
English German Polish