Blog

Dzień Edukacji Narodowej 2017

13 października 2017 roku  w Zespole Szkół CKU w Wolborzu odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Program artystyczny został przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Renaty Słowik, p. Roberta Rajkowskiego i p. Eweliny Ogrodnik. Oprawą muzyczną zajął się pan Krzysztof Bylinka.

Uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny, w którym w humorystyczny sposób opisywali przedmioty i nauczycieli ich uczących. Kolejnym punktem uroczystości był quiz dla nauczycieli. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Paulina Kozik zadawała nauczycielom pytania dotyczące naszej szkoły, uczniów, sal lekcyjnych. Nauczyciele musieli się również zmierzyć z pytaniami z dziedziny przedmiotów ogólnokształcących jak i zawodowych. Zwycięska drużyna została nagrodzona brawami.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom szkoły.

Następnie p. dyrektor Sławomir Przybył wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi szkoły. Podczas przekazywania nagród uczniowie dziękowali nagrodzonym gromkimi brawami.

Uczniowie podczas występu dali z siebie wszystko, a efektem było ogromne zainteresowanie widowni, uśmiechy na twarzach i co najważniejsze, owacje na zakończenie przedstawienia. Dzięki wytężonej pracy naszych uczniów przedstawienie odbyło się na najwyższym poziomie, czego serdecznie gratulujemy.

EnglishGermanPolish
English German Polish