Blog

Ankieta COVID-19

Drodzy Uczniowie!

Obecnie znajdujemy się w wyjątkowo trudnym dla nas czasie. Pandemia, z którą się zmagamy, spowodowała, iż władze naszego Państwa musiały podjąć decyzję o czasowym zawieszeniu funkcjonowania szkół. Nie oznacza to jednak, że proces kształcenia w naszym kraju zatrzymał się. Nauka zdalna to wielkie wyzwanie oraz test odpowiedzialności dla każdej i każdego z nas. Chcielibyśmy znać Wasze zdanie na temat nauki zdalnej w naszej szkole. Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Ankieta jest anonimowa.

  1. Czy odczuwasz stres związany z obecną sytuacją epidemiologiczną?
  TakNieTrochę

  2. Czy w Twojej rodzinie miał miejsce przypadek zakażenia COVID – 19?
  TakNie

  3. W jakiej formie Twoi nauczyciele prowadzą naukę zdalną?
  Wysyłanie testów, kart pracy lub zadań domowychLekcje online (Wideokonferencje)Korzystanie z platform przeznaczonych do nauki zdalnej np. Epodręczniki.plKorzystanie z platform dedykowanych przez wydawnictwa (Nowa Era, Operon itp.)Inne, jakie?

  4. Który z wyżej wymienionych sposobów prowadzenia zajęć, Twoim zdaniem, jest najbardziej przydatny w nauce zdalnej?

  5. Jak oceniasz skuteczność nauczania zdalnego?
  ŹleDobrzeNie mam zdania

  6. Twoje spostrzeżenia/uwagi dotyczące nauczania zdalnego:

  7. Czy napotykasz trudności w zdalnym uczeniu?
  NieDobrzeTak, jakie i z jakiego przedmiotu?

  Dziękujemy

  EnglishGermanPolish
  English German Polish