Blog

Agro Show Bednary

Dnia 22.09.2017 r. uczniowie klas Technikum – technik mechanizacji rolnictwa uczestniczyli w wycieczce, której celem było zwiedzenie targów sprzętu rolniczego „Agro Show”, zorganizowanych w Bednarach koło Poznania.

Targi te są największa międzynarodowa impreza rolnicza w Polsce i jedna z największych w Europie. „Agro Show” to miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogli też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

EnglishGermanPolish
English German Polish