Blog

Zbiórka słodyczy dla dzieci Domu Opieki Społecznej w Świebodzicach

Społeczność Internatu przy Zespole Szkół CKU w Wolborzu wraz
z Kierownikiem internatu i wychowawcami szybko odpowiedziała na prośbę ks. Krzysztofa Pieca. Z wielkim zaangażowaniem włączyliśmy się do akcji zbiórki słodyczy dla dzieci niepełnosprawnych Domu Opieki Społecznej w Świebodzicach.

Komitet organizacyjny w składzie: Sara Wójcicka, Marcelina Michaś, Karolina Błąkała, Klaudia Kanicka, Marlena Barczyńska rozpropagowały akcję w naszym internacie oraz przeprowadziły zbiórkę słodyczy dla potrzebujących dzieci. Mieszkańcy naszego internatu okazali się bardzo hojni. Wszyscy przynosili słodycze na miejsce zbiórki do pokoju wychowawców. Klasa IV THK przekazała od siebie największą górę słodkości. Kierownik internatu i wychowawcy, także wsparli akcję.

Okazało się, że jesteśmy bardzo wrażliwi na potrzeby innych i potrafimy okazać serce. Zebrane słodycze przekazaliśmy księdzu, który w naszym imieniu zawiezie ją potrzebującym dzieciom. Wszystkim darczyńcą serdecznie dziękujemy.

EnglishGermanPolish
English German Polish