W dniu 29.04.2026 r. na boisku „Orlik” w Wolborzu został rozegrany Turniej o Mistrzostwo ZSCKU w Wolborzu w piłce nożnej 6-osobowej. W zawodach udział wzięło 35 uczniów z klas 1-4. Rozegrano 10 spotkań w systemie „każdy z każdym”, w których zdobyto 62! bramek (przeciętna 6,2 bramki na mecz). Turniej wygrała klasa IV TMRiA, która wygrała wszystkie mecze! 2 miejsce – klasa II TMRiA/BSR, 3 miejsce – klasa IV TL/TPS/TMRiA, 4 miejsce – klasa III TMRiA, 5 miejsce – klasa I TMRiA.
Zwycięska drużyna grała w składzie: Patryk Fijałkowski (kapitan), Adam Karwat, Kacper Szperna, Brajan Latocha, Marcin Plich (Bramkarz) oraz Jan Szperna. Najskuteczniejsi zawodnicy w turnieju: Patryk Fijałkowski – 10 bramek, Adam Karwat – 9 bramek, Mikołaj Wochna – 8 bramek.
Najlepsi w punktacji kanadyjskiej (bramki + asysty): Adam Karwat – 18 punktów (9 bramek + 9 asyst), Patryk Fijałkowski – 14 punktów (10 bramek + 4 asysty), Kacper Sońta – 11 punktów (4 bramki + 7 asyst).
Turniej został zorganizowany i sędziowany przez nauczycieli WF panów Marka Snopka i Andrzeja Ptasińskiego.






