Blog

Podsumowanie II mobilności w ramach projektu Eramus+ “Stawiamy na rozwój – ZS CKU w Wolborzu na praktykach zagranicznych”

Dobiegła końca mobilność II grupy naszych uczniów w Grecji! Po wielu przejściach i zmianach spowodowanych sytuację epidemiczną COVID-19, udało się wreszcie sfinalizować wyjazd 39 uczestników, którzy pod nadzorem 4 opiekunów, wspieranych przez kadrę greckiego partnera oraz tamtejszych mentorów praktyk, odbyli swoje zagraniczne mobilności zawodowe na przełomie maja i czerwca 2021. Oprócz zajęć zawodowych w zakładach wybranych branży, uczniowie wzięli udział także w programie edukacyjno-kulturowym, w ramach którego zwiedzili najważniejsze miejsca Grecji – kompleks skalno-klasztorny Meteory, 2. Największe miasto – Thessaloniki, kilka punktów Masywu Olimpijskiego, czy też wybrali się na rejs na wyspę Skiathos. Pełni nowych doświadczeń i pozytywnych wrażeń wrócili już do Polski, działając aktywnie na rzecz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami w ramach procesu upowszechniania rezultatów. Poniżej przedstawiamy wybór zdjęć z tych wspaniałych 2 tygodni.

« z 2 »

Projekt pt. “Stawiamy na rozwój – ZS CKU w Wolborzu na praktykach zagranicznych“, nr 2019-1-PL01-K102-062594, realizowany w ramach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

 

EnglishGermanPolish
English German Polish