23 marca 2026 roku chętni uczniowie klas drugich i czwartych Technikum wzięli udział w sesji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej OLIMPUS z języka polskiego.
23 marca 2026 roku chętni uczniowie klas drugich i czwartych Technikum wzięli udział w sesji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej OLIMPUS z języka polskiego.