Blog

Kurier Edukacyjny Powiatu Piotrkowskiego nr 2

Drodzy Ośmioklasiści,
Szanowni Rodzice

Powiat Piotrkowski analizuje sytuację na rynku pracy i stara się dostosować ofertę edukacyjną do potrzeb pracodawców. Niezwykle ważne są dla nas także potrzeby młodych osób, które jak najszybciej chciałyby usamodzielnić się i zacząć zarabiać. Dla nich najlepszym rozwiązaniem są szkoły branżowe oferowane przez placówki oświatowe Powiatu Piotrkowskiego, szczególnie polecam klasy pod patronatem Haering Polska Sp. z o.o. Wybranie jednej z oferowanych przez nas klas daje możliwość zarabiania jeszcze przed uzyskaniem pełnoletności, co w dobie nadchodzącego kryzysu może być dużym wsparciem dla rodzin. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby po zakończeniu nauki w szkole branżowej dalej się kształcić.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępną pod tym linkiem.

Dariusz Magacz
Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego

EnglishGermanPolish
English German Polish