Blog

ERASMUS+ zamknięcie drugiego etapu realizacji projektu

W związku z zamknięciem drugiego etapu realizacji projektu Erasmus+ w naszej szkole, zapraszamy do zapoznania się z materiałem upowszechniającym – broszurą upowszechniającą rezultaty II mobilności, zawierającą najważniejsze informacje, zdjęcia i doświadczenia naszych uczestników, którzy spędzili 2 tygodnie w Grecji, pracując w greckich przedsiębiorstwach, a także zwiedzając i poznając tamtejszą kulturę! Pełna broszura jest dostępna poniżej:

ERASMUS+ broszura upowszechniająca rezultaty II mobilności

Projekt pt. “Stawiamy na rozwój – ZS CKU w Wolborzu na praktykach zagranicznych“, nr 2019-1-PL01-K102-062594, realizowany w ramach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

EnglishGermanPolish
English German Polish