Blog

Akcja Honorowego Oddawania Krwi w Zespole Szkół CKU w Wolborzu 2018

„Życie z Twojej krwi” – pod takim hasłem w dniu 19 grudnia 2017r. odbyła się w naszej szkole akcja Honorowego Oddawania Krwi.

Głównymi bohaterami tego dnia byli uczniowie naszej szkoły, którzy w dużej liczbie zareagowali na apel o przyłączenie się do zbiórki krwi. Łącznie 21 chętnym osobom udało się zebrać 9 litrów 450 ml krwi. Wiedząc, jak każda kropla oddanej krwi jest cenna dziękujemy wszystkim, którzy mieli chęć i odwagę, aby przyłączyć się do tej wspaniałej inicjatywy.

Akcję zorganizowała pani Agnieszka Olejnik z pomocą uczniów klas IV- Izie Kaźmierczak, Bogusi Mróz, Kasi Karp i Mateuszowi Kryczce, przy ścisłej współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

EnglishGermanPolish
English German Polish